14 celeb, akiről nem hinnéd, de diplomás szakember

Kedvenc sorozat hőseinkről és filmsztárjainkról nem mindig ki a vállalt szerepeik alapján, hogy valójában okosak-e, diplomásak-e, vagy éppen igazi zseninek számítanak a köznapi emberek között.

Ahogy azt is nehéz elképzelni, valójában mennyi sütnivalója van egyes sztároknak, úgy az igazi szakmájukat megtippelni is lottó ötös eséllyel bír. 

Attól függetlenül, hogy őket már csak színészként könyveljük el, sokuk rendelkezik más szakmával, oklevéllel és komoly egyetemi végzettséggel egyaránt. Ne tévesszen meg a kamerák csillogó világa, hiszen mindenki onnan indult, ahonnan a közemberek, és a hollywoodi hírnév előtt is meg kellett élniük valamiből.

A brightside.me összegyűjtött 14 olyan celebet, akiről nem is hinnéd, de bizony, rendelkezik egyetemi képzettséggel!

1. Lisa Kudrow, biológus

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lisa Kudrow (@lisakudrow) által megosztott bejegyzés

2. Kristen Stewart, társszerzője egy neurális transzferről szóló szakmai cikknek

3. Nolan Gould, 150-es IQ-val rendelkezik

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Nolan Gould (@nolangould) által megosztott bejegyzés

4. Mayim Bialik, neurológus

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

mayim bialik (@missmayim) által megosztott bejegyzés

5. James Franco, Ph.D. angol nyelvből

6. Steve Martin, filozófus

7. Ken Jeong, orvos

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Ken Jeong (@kenjeong) által megosztott bejegyzés

8. Conan O’Brien, szín jelessel diplomázott történelemből és irodalomból

9. Shaquille O’Neal, az oktatás doktora

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

DR. SHAQUILLE O’NEAL Ed.D. (@shaq) által megosztott bejegyzés

10. Gerard Butler, jogász

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Gerard Butler (@gerardbutler) által megosztott bejegyzés

11. Ben Stein, jogász és közgazdász

12. Kal Penn, szociológus színházi, filmes és televíziós specializációval

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kal Penn (@kalpenn) által megosztott bejegyzés

13. Karlie Kloss, szoftverfejlesztő

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Karlie Kloss (@karliekloss) által megosztott bejegyzés

14. Jodie Foster, szín jelessel diplomázott Afrikai-Amerikai irodalomból

Mi a véleményed?